pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

TGD | Całkiem nowy repertuar 25-26.04.2016

TGD | Całkiem nowy repertuar 25-26.04.2016

Są utalentowani, pełni pasji i radości płynącej z Ewangelii, którą dzielą się z innymi. TGD – Trzecia Godzina Dnia to najbardziej znany i ceniony chór gospelowy w Polsce. Nadzieja, Uratowani, Błogosław duszo moja Pana – to tylko niektóre z ich najpopularniejszych utworów.

Już 25 i 26 kwietnia TGD zagra dwa koncerty występując z całkowicie świeżym repertuarem, który znajdzie się na ich najnowszej płycie! Usłyszymy nowe piosenki w większości skomponowane przez Piotra Nazaruka.

TGD istnieje już 34 lata i ma na swoim koncie kilka koncertów radiowych i telewizyjnych oraz dziesięć albumów muzycznych. Współpracowali z wieloma znanymi artystami polskiej sceny muzycznej, między innymi: Mieczysławem Szcześniakiem, Natalią Niemen, Grażyną Łobaszewską, Adamem Sztabą i grupą DeMono. Dzisiejsze brzmienie grupy tworzy kilkunastoosobowy chór, zespół instrumentalny i grono solistów.

Każdy koncert TGD to niezapomniane wydarzenie muzyczne i duchowe, łączące chrześcijan różnych wyznań. Tym razem koncerty będą rejestrowane i powstanie z nich wyjątkowa płyta LIVE, której możesz być częścią! Nie może Ciebie zabraknąć!

Liczba miejsc ograniczona.

Tags:
Break komentarzy

Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.

SALE KONFERENCYJNE,
WIDOWISKOWE I SZKOLENIOWE DO WYNAJĘCIA

OFERTA