pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Świadoma droga zawodowa

Świadoma droga zawodowa

…większość z nas na co dzień pracuje w rożnych formach. Ze względu na ilość czasu spędzaną w pracy, warto zastanowić się, czy jesteśmy we właściwym dla siebie miejscu: zgodnym z naszymi wartościami, talentami, czy nawet powołaniem?

SZKOŁA PRAKTYKÓW BIZNESU, z ramienia Centrum E10, już po raz trzeci i ostatni przed wakacjami, zaprasza na wydarzenie:

Świadoma droga zawodowa. – wykłady, warsztaty grupowe, goście

DATA: sobota, 21 maja 2016, 10:00-16:00

MIEJSCE: Centrum E10, ul. Elektronowa 10, Warszawa

REJESTRACJA: https://centrum-e10.pl/swiadoma-droga/,

 

PRELEGENCI:

Maria Lalik – „Góry i doliny na drodze do spełnienia zawodowego” – liderka Szkoły Praktyków Biznesu w Centrum E10. Współzałożycielka i trenerka główna firmy szkoleniowej Heart Plan. Od wielu lat Maria towarzyszy ludziom w określeniu kierunku ich rozwoju profesjonalnego, dzięki pracy na przekonaniach wewnętrznych, stworzeniu wizji i planu jej wdrożenia, zgodnego z wartościami i talentami osób i zespołów. Wielu uczestników tychże procesów, znalazło nowe miejsca działalności lub stworzyło własne organizacje. W swoich przesłaniach Maria dąży do równoważenia teorii z praktyką, dlatego przekazywane treści zwykle obfitują w rzeczywiste przykłady i dzielenie się doświadczeniem. Pracuje z ludźmi I zespołami w Polsce i w kilku krajach Europy.

GOŚĆ SPECJALNY:

John Garfield, USA – „Jesteś częścią przyszłości” – specjalista planowania strategicznego, inżynier chemii, inwestor,  przez kilkanaście lat był także pastorem dwóch kościołów. Jego obecna działalność poparta bogatym doświadczeniem i duchowym wglądem, inspirowana jest pasją  wsparcia ludzi w odnajdywaniu ich życiowego celu, który służy innym i zmienia świat wokół.

To już szósta wizyta Johna w Polsce, która od kilku lat zajmuje szczególne miejsce w jego sercu, pośród wielu innych krajów usługi. John jest także autorem wielu chrześcijańskich artykułów, napisał dwie książki: Releasing Kings into Marketplace Ministry (przetłumaczoną na 5 języków, w tym na język polski) i Desire to Destiny. John Garfield utworzył program rozwoju profesjonalnego Heart Plan  i jest współzałożycielem firmy o tej samej nazwie w Polsce.

John znany jest z wyjątkowo pozytywnego usposobienia oraz klaryfikujących spostrzeżeń na temat natury ludzkiej i roli powołania zawodowego w  społeczeństwie. John i Sue są małżeństwem od 40 lat, wychowali czworo dzieci, są też dziadkami szczęśliwych wnucząt.

Michał Nowak – „Najpiękniejszy zawód świata” – Lider Szkoły Praktyków Biznesu w Centrum E10.

Właściciel i Dyrektor Zarządzający Okaeri Consulting – butiku consultingowego dostarczającego rozwiązań w zakresie corporate PR i crisis management, prowadzonego w oparciu o jasne wartości. Od wielu lat związany z branżą Public Relations. Prowadził działania dla Klientów m.in. z sektora energetycznego, zbrojeniowego, telekomunikacyjnego, finansowego, NGO’s czy Start-up’s. Specjalista w obszarze zarządzania kryzysowego, public affairs i komunikacji korporacyjnej. Posiada także bogate doświadczenie wsparcia komunikacyjnego realizowanych inwestycji, zdobyte przy dużych projektach na terenie całego kraju. Doświadczony w zarządzaniu zespołem kilkunastu konsultantów, prowadzeniu szkoleń z zakresu konsultacji społecznych, negocjacji czy formułowania wypowiedzi medialnych.

www.okpr.pl

 

Pytania prosimy kierować na adres e-mail: spb@centrum-e10.pl

Dowiedz się więcej – czym jest Szkoła Praktyków Biznesu: https://centrum-e10.pl/szkola-praktykow-biznesu

Formularz rejestracyjny

Zgoda na otrzymywanie dalszych informacji o wydarzeniach organizowanych przez Szkołę Praktyków Biznesu w Centrum E10?

Break komentarzy

Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.

SALE KONFERENCYJNE,
WIDOWISKOWE I SZKOLENIOWE DO WYNAJĘCIA

OFERTA