pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Siła umysłu lidera

Siła umysłu lidera

5 kwietnia 2016, godz. 19:00-­21:00
Centrum E10, ul. Elektronowa 10, Aula 3

Szkoła Praktyków Biznesu, z ramienia Centrum E10, zaprasza na multimedialny pokaz wykładu wygłoszonego podczas konferencji Global Leadership Summit przez Jack’a Groppel’a.

Po wykładzie, uczestnicy zostaną zaproszeni do dyskusji, w której będą mogli wymienić swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat wykładu.

Jack Groppel – profesor Kellogg School of Management, jednej z najbardziej prestiżowych szkół ekonomicznych na świecie. Jest pionierem i autorytetem w dziedzinie badań nad wydajnością pracy w powiązaniu z prowadzonym trybem życia.
Jack Groppel koncentruje się na tematyce zarządzania sobą, uwzględniając sferę fizyczną, emocjonalną, intelektualną i duchową, zamiast skupianiu się tylko na problemach z czasem i nabywaniu umiejętności. Prezentuje najnowsze trendy w szkoleniu przywódców i menedżerów. Jego badania dotyczą zarówno kadr menedżerskich jak i sportowców, ludzi gdzie wydajność pracy i włożony wysiłek ma kluczowe znaczenie dla osiąganego efektu.

Projekcję wykładu prezentujemy z uprzejmości Instytutu Przywództwa w Krakowie, wyłącznego organizatora corocznej konferencji Global Leadership Summit w Polsce. http://www.gls.org.pl

Obowiązuje rejestracja: https://centrum-e10.pl/aktualnosci/

Pytania prosimy kierować na adres e-mail: spb@centrum-e10.pl

Dowiedz się więcej – czym jest Szkoła Praktyków Biznesu: https://centrum-e10.pl/szkola-praktykow-biznesu

Formularz rejestracyjny

Zgoda na otrzymywanie dalszych informacji o wydarzeniach organizowanych przez Szkołę Praktyków Biznesu w Centrum E10?

Break komentarzy

Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.

SALE KONFERENCYJNE,
WIDOWISKOWE I SZKOLENIOWE DO WYNAJĘCIA

OFERTA