pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

„Przedsiębiorca i pracownik z wartościami”

„Przedsiębiorca i pracownik z wartościami”

-Jaka jest Twoja rola w organizacji, w której pracujesz?
-Jak zachować wartości wobec codziennych wyzwań?

… te i wiele innych ważnych kwestii poruszone będą przez naszych Prelegentów – praktyków przedsiębiorczości, inicjatywy i wartości w codziennej pracy, w różnych organizacjach.
Wydarzenie to jest odpowiedzią na potrzeby wyrażone przez uczestników naszych wcześniejszych spotkań. Dziękujemy, że tworzycie je z nami i wierzymy, że najbliższa konferencja będzie dla Was praktyczną wartością.

WSTĘP WOLNY

Formularz rejestracyjny

Zgoda na otrzymywanie dalszych informacji o wydarzeniach organizowanych przez Szkołę Praktyków Biznesu w Centrum E10?

SWOIM DOŚWIADCZENIEM PODZIELĄ SIĘ Z NAMI:

Beata Piega – menadżer jakości.
Od 2004 roku pracuje jako menadżer zarządzający Działem Jakości w międzynarodowych firmach, takich jak: Del Monte Foods (Poland) Sp. z o.o., a obecnie w UNIVEG Trade Poland S.A.
Beata Piega buduje i szkoli zespoły, jest ekspertką w dziedzinie zarządzania jakością produktów świeżych, audytorką i wykładowczynią Fresh Quality Academy.
W latach 2007 – 2011 była współproducentką konferencji The Global Leadership Summit w Krakowie. Beata jest pasjonatką zdrowego stylu życia, propaguje chrześcijańskie standardy w życiu osobistym, społecznym i w biznesie.

Dominik Tomczyk – przedsiębiorca; prezes spółki Polwax s.a.
W latach 2004-2012 pracował w kilku spółkach Grupy Kapitałowej Grupa LOTOS S.A., wcześniej przez kilka lat pracował dla funduszy typu venture capital jako menadżer zarządzający. W styczniu 2012 roku dokonał wykupu menedżerskiego spółki, którą zarządzał.
Obecnie jest prezesem zarządu spółki POLWAX S.A. – producenta parafin i specjalistycznych wosków parafinowych oraz jej akcjonariuszem. Spółka posiada 3 zakłady produkcyjne w 2 lokalizacjach (woj. śląskie i woj. podkarpackie). Dominik Tomczyk chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie zarządzania i budowania strategii bez względu na fazę rozwoju spółki.

Prelegenci sesji łączonej:
Justyna Bakalarska – dziennikarka, trenerka, specjalistka ds. komunikacji, marketingu i nowych mediów.
Autorka książki „Marketing wartości”. Od trzech lat związana jest z uczelnią Collegium Civitas, gdzie prowadzi wykłady z zakresu marketingu i nowych mediów. W tej tematyce specjalizuje się także jako dziennikarz. Publikowała w takich tytułach jak Polska the Times, Socialpress, MarketingLink, MobileClick, Brief. Obecnie pełni funkcję redaktora w magazynie Marketer+ oraz prowadzi własną firmę szkoląc i dostarczając profesjonalne treści dla biznesu.

Michał Nowak – właściciel i dyrektor zarządzający Okaeri Consulting – butiku consultingowego dostarczającego rozwiązań w zakresie corporate PR i crisis management, prowadzonego w oparciu o jasne wartości. Od wielu lat związany z branżą Public Relations. Prowadził działania dla Klientów m.in. z sektora energetycznego, zbrojeniowego, telekomunikacyjnego, finansowego, NGO’s czy Start-up’s. Specjalista w obszarze zarządzania kryzysowego, public affairs i komunikacji korporacyjnej. Posiada także bogate doświadczenie wsparcia komunikacyjnego realizowanych inwestycji, zdobyte przy dużych projektach na terenie całego kraju.

Dowiedz się więcej – czym jest Szkoła Praktyków Biznesu: https://centrum-e10.pl/szkola-praktykow-biznesu

Break komentarzy

Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.

SALE KONFERENCYJNE,
WIDOWISKOWE I SZKOLENIOWE DO WYNAJĘCIA

OFERTA