pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

KONCERT MICK I ELLI KAŁUŻNY

KONCERT MICK I ELLI KAŁUŻNY

29 marca 2015 odbył się koncert Mick & Elli Kałużny Blues Band oraz gościa specjalnego – Junior Robinsona.

Mick i Elli Kałużny piszą, komponują, aranżują i wykonują własne utwory. Ich muzyka to blues i obszary stylistyczne, które wyrosły na gruncie bluesowym. Jest więc na koncertach Micka & Elli Kałużny Blues Band (KBB) dużo gitarowej muzy oraz inspirujące i dające do myślenia teksty.
Towarzyszył im gość specjalny, wokalista gospel z Wielkiej Brytanii, Junior Robinson.
Wrocławski perkusista, Paweł Ostrowski zatroszczył się o solidny rytm, a Mick & Elli wraz z gościem specjalnym, Juniorem Robinsonem, swoimi piosenkami zapraszali publiczność do refleksji i pokazali, że być może blues nie narodził się w knajpach i spelunkach, by opowiadać jedynie o przekleństwach życia i nieszczęściach, lecz… był „głosem wołającego na pustyni”, darem dla ludzi, by porzucili złe drogi i zwrócili się ku Bogu.
Mimo, że Mick & Elli śpiewają głównie w języku angielskim, to przygotowali kilka piosenek po polsku. Teksty wszystkich angielskich piosenek były wyświetlone na ekranie w języku polskim.
Gospel blues, soul, ballady, muzyka żywa i na żywo w najlepszym wydaniu!

Mick & Elli zagrali utwory ze swoich trzech wydanych płyt: „Little Man” 2011, „ABC” 2013 i „Wings of Your Love” 2014, a także z najnowszej płyty, która niebawem zostanie wydana. Oprócz mocnego, elektrycznego gospel bluesa jak „Jesus is Alive” (Jezus żyje), czy „Creation” (Stworzenie), usłyszelismy też brzmienia soulowe, jak: „Time To Go”, „Friend”. Nie zabrakło też refleksyjnych ballad i muzyki gitarowej, którą trudno zakwalifikować do jednego tylko gatunku.
Skład zespołu:
Elli – śpiew, gitara basowa
Mick – śpiew, gitary
Paweł Ostrowski – perkusja
Jnr Robinson – śpiew, instrumenty perkusyjne

 

Break komentarzy

Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.

SALE KONFERENCYJNE,
WIDOWISKOWE I SZKOLENIOWE DO WYNAJĘCIA

OFERTA