pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Jak znaleźć lepszą pracę – konferencja

Jak znaleźć lepszą pracę – konferencja

Dziękujemy wszystkim Prelegentom i Uczestnikom pierwszej konferencji Szkoły Praktyków Biznesu “Jak znaleźć lepszą pracę?”.
Odbyła się ona 16 stycznia 2016 w Centrum E10. O następnych wydarzeniach poinformujemy do końca lutego 2016. Z przyjemnością prezentujemy nagrania audio z tego wydarzenia. Przypominamy, że swoim bogatym i praktycznym doświadczeniem, dzielili się z nami:

Czym jest Szkoła Praktyków Biznesu? – tego dowiesz się tutaj: Szkoła Praktyków Biznesu Centrum E10

Tytuł wykładu: “Jak szukać pracy?”


 
Daniel Lewczuk
Prezes Zarządu, Executive Network Sp. z o.o.

Daniel Lewczuk jest przedsiębiorcą od 15 lat prowadzącym biznes w branży rekrutacyjnej, współwłaścicielem GoldenLine i inwestorem. W Polsce reprezentuje interesy STS Capital Partners, międzynarodowej firmy fuzji i przejęć. Ponadto Daniel Lewczuk jest członkiem Jury oceniającego potencjał polskich start-upów takich organizacji jak: Lewiatan Business Angels, Intell Business Challenge Europe, GSEA.

Jest także autorem publikacji w prasie profesjonalnej i biznesowej: Harvard Business Review, Blomberg, Magazyn Sukces, Puls Biznesu, Businessman.pl

Tytuł wykładu: “Czego oczekuje pracodawca?”


 
Krzysztof Jędrzejewski
Przewodniczący Rad Nadzorczych oraz główny udziałowiec:
Kopex S.A., Mostostal Zabrze S.A.

Krzysztof Jędrzejewski jest przewodniczącym rad nadzorczych oraz głównym udziałowcem Kopex SA i Mostostalu Zabrze SA, które notowane są na warszawskiej giełdzie papierów wartościowych, w sumie zatrudniają ponad 5000 osób. Pieniądze – zarówno w działalności biznesowej jak i społecznej – są dla Krzysztofa Jędrzejewskiego narzędziem do osiągania celów. Angażuje się w działalność licznych fundacji i organizacji charytatywnych. Podkreśla znaczenie wartości chrześcijańskich, zarówno w życiu prywatnym jak i w działalności biznesowej. Uważa, że odpowiedzialna firma powinna zarówno generować zyski, dbać o rozwój pracowników, ale również nie zapominać o swoim otoczeniu. Wiele czasu poświęca pracy na rzecz osób wykluczonych społecznie.

Tytuł wykładu: “Jak poradzić sobie z przedłużającym się brakiem pracy?”


 
Andrzej Cichocki
V-ce Prezes Zarządu KLG S.A.
Trener Biznesu

Efektywny manager budujący swoją skuteczność od ponad 23 lat dzięki świadomym decyzjom
i konsekwencji. Jest praktykiem – karierę w branży ubezpieczeń rozpoczynał od stanowiska agenta. Zwiększał obszar swojego wpływu na organizację dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju siebie, a dzięki temu efektywności zarządzanych zespołów. Swój sukces zawdzięcza kompleksowemu projektowaniu innowacyjnych strategii sprzedażowych oraz zarządzaniu nimi w oparciu o związki synergiczne (jako Dyrektor Biura Sprzedaży Agencyjnej PZU 2006-2008, Członek Zarządu AXA Polska od 2008, Założyciel Locus Set od 2011r).

Autor wielu publikacji prasowych mających na celu uświadomienie wagi kodeksu etycznego
i inteligencji emocjonalnej w biznesie (m.in. w Brief, Harvard Business Review, Puls Biznesu).
Z wykształcenia prawnik.

Tytuł wykładu: “Historia przez życie pisana”


 
Bożena Chmielarczyk
Prezes Zarządu Eniro Polska

Bożena Chmielarczyk, wieloletni lider organizacji biznesowych i charytatywnych. Zdobyła bogate doświadczenie w pracy w globalnych firmach o silnych markach skoncentrowanych na konsumentach oraz użytkownikach. Ukończyła studia biznesowe w Stanach Zjednoczonych. Pracowała w Grupie Coca-Cola, w McDonald’s Polska, była też Marketing & Country Managerem w firmie Storck.
W wydawnictwie Reader’s Digest jako Dyrektor Generalny przeprowadziła udaną transformację oferty z drukowanych kanałów dystrybucji do uzupełnienia ich przez ofertę online.

W 2012 roku podjęła wyzwanie dokonania gruntownych zmian i transformacji biznesowej w Eniro Polska, otwierając na nowo, w pełni cyfrowy rozdział, wyszukiwarki firm i usług PanoramaFirm.pl.

Break komentarzy

Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.

SALE KONFERENCYJNE,
WIDOWISKOWE I SZKOLENIOWE DO WYNAJĘCIA

OFERTA