pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

FF. Financial Freedom. Droga do wolności finansowej

FF. Financial Freedom. Droga do wolności finansowej

W odpowiedzi na rosnącą skalę problemów finansowych Polaków Ethics. Szkoła Praktyków Biznesu przygotowała konferencję „FF. Financial Freedom. Droga do wolności finansowej”.

Odbędzie się już 20 maja 2017 r w Centrum E10 dedykowana wszystkim osobom zmagającym się z problemami oraz tym, którzy chcą dowiedzieć się jak zarządzać finansami, aby nie popaść w spiralę długów.

Podczas konferencji uczestnicy dowiedzą się jak prowadząc działalność gospodarczą skutecznie oddzielać budżet domowy od firmowego, jak zabezpieczyć partnera i rodzinę oraz gdzie szukać pomocy w sytuacji kryzysowej. Dyskusji poddane zostaną również geneza zaciągania długów i psychologiczne aspekty ich posiadania.

Agenda konferencji FF. Financial Freedom. Droga do wolności finansowej:

9.00-9.15 – otwarcie konferencji
9.15-10.00FF.Home
10.00-10.15przerwa kawowa
10.15-11.00FF.Business
11.00-11.15przerwa kawowa
11.15-12.20FF.Psychology
12.20-12.40 – podsumowanie części wykładowej
12.40-13.10przerwa przekąskowa
13.10-14.10FF.Discuss – Home&Business: panel dyskusyjny
14.10-14.30 – zamknięcie konferencji

GŁÓWNI PRELEGENCI:
8aa07e111e886ede8cb2f5577a82d6c1

Monika Sacewicz, doradca Edukacji Finansowej Crown

Jest chrześcijańskim life coachem, mentorem i mówcą. Jest także właścicielką firmy Nawigator Zmian, w której pomaga obierać właściwy kierunek – z miejsca frustracji do efektywnego działania. Poprzez wykłady, coaching, konsultacje i kursy on-line pracuje z kobietami, by znalazły pracę zgodną ze swoim powołaniem, a dzięki temu miały więcej czasu i pieniędzy, by spełniać marzenia. Pomaga również w określaniu ścieżki zawodowej wykorzystując Career Direct i Personality I.D. Z wykształcenia jest teologiem, doradcą zawodowym i coachem personalnym. Od 2010 r. jest liderem i mówcą Edukacji Finansowej Crown, organizatorem szkoleń i konferencji na temat zarządzania finansami w oparciu o wartości chrześcijańskie.

Krzysztof Jędrzejewski, dominujący udziałowiec Mostostal Zabrze S.A.

Jest przewodniczącym rad nadzorczych oraz głównym udziałowcem Mostostalu Zabrze SA, który notowany jest na warszawskiej giełdzie papierów wartościowych. Pieniądze – zarówno w działalności biznesowej jak i społecznej – są dla niego narzędziem do osiągania celów. Angażuje się w działalność licznych fundacji i organizacji charytatywnych. Podkreśla znaczenie wartości chrześcijańskich, zarówno w życiu prywatnym jak i w działalności biznesowej. Uważa, że odpowiedzialna firma powinna zarówno generować zyski, dbać o rozwój pracowników, ale również nie zapominać o swoim otoczeniu. Wiele czasu poświęca pracy na rzecz osób wykluczonych społecznie.

Daniel Lewczuk, Prezes Zarządu Executive Network Sp. z o.o.

Jest przedsiębiorcą od 18 lat prowadzącym biznes w branży rekrutacyjnej (executive search), był współudziałowcem GoldenLine i inwestorem. W Polsce reprezentuje interesy STS Capital Partners, międzynarodowej firmy fuzji i przejęć. Ponadto, Daniel Lewczuk był członkiem Jury oceniającego potencjał polskich start-upów takich organizacji jak: Lewiatan Business Angels, Intell Business Challenge Europe, GSEA. Zasiadał i zasiada jako członek Rad Nadzorczych spółek giełdowych. Jest także autorem publikacji w prasie profesjonalnej i biznesowej: Harvard Business Review, Bloomberg, Forbes, Magazyn Sukces, Puls Biznesu, Businessman.pl.

 

Bilety dostępne również na: https://financialfreedom.evenea.pl/ 

 Break komentarzy

Przepraszamy, możliwość komentowania została wyłączona.

SALE KONFERENCYJNE,
WIDOWISKOWE I SZKOLENIOWE DO WYNAJĘCIA

OFERTA